Najważniejsze informacje organizacyjne przed niedzielnym startem

Do biegu zostało jeszcze kilkadziesiąt godzin i dla kwestii porządkowych przedstawiamy pakiet najważniejszych informacji natury organizacyjnej:

1. Start biegu zaczyna się o godz. 11:00, jednak z powodów organizacyjnych należy być na linii startu 5-10 minut wcześniej.
2. Linia startu będzie znajdować się na ulicy Traugutta na wysokości sklepu JBB. Linia mety będzie znajdować się na ulicy Piastowskiej tuż przed Urzędem Skarbowym.
3. Trasę okrążamy 3 razy.
4. Będzie prowadzony elektroniczny pomiar czasu.
5. Pakiety startowe (koszulka startowa, agrafki, numer startowy, chip do pomiaru czasu, jednorazowe wejście na basen oraz wejściówka do Fitness Klub Step) pobieramy z biura zawodów, które będzie usytuowane tuż przy Centrum Kultury i Sztuki od strony jeziórek).
6. Prysznice będą znajdować się w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który położony jest blisko Centrum Kultury i Sztuki.
7. Dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się w ok. godz. 13:00 tuż przed Centrum Kultury i Sztuki od strony Urzędu Skarbowego.
8. Dla zwycięzców w kategorii generalnej są przewidziane nagrody finansowe, a dla kategorii wiekowych nagrody rzeczowe.
9. Na trasie będzie znajdować się punkt odświeżenia z wodą.
10. Zawodnicy, którzy nie ukończą biegu do godz. 12:30 proszeni są o zejście z trasy.
11. Zawodnicy, którzy ukończyli bieg i otrzymali pamiątkowy medal (medal wręczany będzie na linii mety i otrzyma go 200 pierwszych osób) proszeni są o zejście z trasy biegu i przeniesienie się na parking przed Centrum Kultury i Sztuki.
12. W zależności od warunków atmosferycznych na trasie biegu będzie rozstawiona kurtyna wodna.
Życzymy powodzenia i do zobaczenia w niedzielę w Sierpcu!

Copyright © Urząd Miejski w Sierpcu 2015